přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Aktuality > Den otevřených dveří ve Sportcentru Imperial Karlovy Vary

Den otevřených dveří ve Sportcentru Imperial Karlovy Vary

6. 10. 2017

zařazeno v kategorii: Rozvrh cvičení

 

Warning: Missing argument 3 for Zend_View_Helper_ImageSize::imageSize() in /var/www/vhosts/sportcentrum-imperial.cz/httpdocs/application/modules/default/views/helpers/ImageSize.php on line 5

Warning: Missing argument 4 for Zend_View_Helper_ImageSize::imageSize() in /var/www/vhosts/sportcentrum-imperial.cz/httpdocs/application/modules/default/views/helpers/ImageSize.php on line 5
Den otevřených dveří ve Sportcentru Imperial Karlovy Vary

 

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být členem našeho sportcentra v rámci dne otevřených dveří, který proběhne v neděli 15.10.2017, VSTUPNÉ ZDARMA.

Každému návštěvníkovi bude zdarma umožněn vstup na všechna naše sportoviště. Můžete navštívit tenisové kurtyricochetfitness studioboulderingovou stěnu nebo si dát do těla na některém ze skupinových cvičení. Naši trenéři ve fitness studiu vám navíc budou k dispozici i jako konzultanti pro sestavení tréninkového plánu a správné výživy.

Těšit se můžete na výběr zajímavých lekcí, skvělé lektorky, profesionální trenéry a příjemný personál sportbaru. 

V průběhu akce máte stejné výhody jako členové klubu či jednorázoví návštěvníci, nejste tedy limitováni dobou své návštěvy.

Navíc pokud se v průběhu akce stanete členem Sportcentra Imperial (podepsáním smlouvy) odpustíme vám vstupní poplatek, který činí 3000,- Kč (smlouvu bez vstupního poplatku je možné podepsat od 15.10. do 22.10.2017 - rezervace termínu na tel.: +420 353 203 700).

Nenechte si ujít tuto mimořádnou akci a dopřejte si výhod, které členství Sportcentra Imperial nabízí, alespoň na jeden den.

Program:

10:30 h. Speciální kruhový trénink s Michaelou

14.00 h. Aerobic s Janou
15.00 h. Pilates plus s Jarmilou
16.00 h. Bodyforming plus s Martinou
17.00 h. Yoga s Olgou

Těšíme se na Vás

 

« další aktuality z kategorie Rozvrh cvičení

« zpět na seznam aktualit

 
 
 
FaceBook You Tube
Česky English Deutsch Русский

 
Sportcentrum Imperial

Sportcentrum Imperial
Libušina 1212/18, 360 01 Karlovy Vary
tel.: +420 353 203 700
e-mail: info@sportcentrum-imperial.cz
www.sportcentrum-imperial.cz