přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Aktuality > Energie pro Kamilu

Energie pro Kamilu

4. 3. 2016

zařazeno v kategorii: Aktuality

 

Warning: Missing argument 3 for Zend_View_Helper_ImageSize::imageSize() in /var/www/vhosts/sportcentrum-imperial.cz/httpdocs/application/modules/default/views/helpers/ImageSize.php on line 5

Warning: Missing argument 4 for Zend_View_Helper_ImageSize::imageSize() in /var/www/vhosts/sportcentrum-imperial.cz/httpdocs/application/modules/default/views/helpers/ImageSize.php on line 5
Energie pro Kamilu

 

Přijďte podpořit naši kolegyni a kamarádku z teamu Sportcentra Imperial a věnujte jí symbolicky část své energie, která ji, jak pevně věříme, pomůže se rychle zotavit z nelehké zdravotní situace.

V neděli 20.3.2016 od 14:30 hod. ve Velkém sále Sportcentra Imperial proběhne odpoledne plné pohybu.

1. lekce: Bosu cardio – Jarmila Průšová

Cvičení na „půlmíči“  pro posílení celého těla. Lekce je díky použití balonové, stabilizační podložky BOSU velmi šetrná ke kloubnímu aparátu, ale výživná na posílení stabilizačního systému. Krátká, jednoduchá choreografie na zahřátí a stimulaci svalových skupin, následné posílení všech  svalových partii těla.

2. lekce: Bodyforming (techniky cvičení) – Martina Habermannová, Jana Osztényi, Jarmila Průšová

Bude probíhat pomalu s důrazem na kvalitu prováděných cviků typu Bodyforming. Předcvičovat bude lektorka Martina a na kvalitu prováděných cviků bude dohlížet hlavní trenérka Jana a Jarmila, které se postarají, aby byl pohyb co nejefektivnější a dobře technicky provedený. Tato lekce bude připomínat osobní trénink s individuálním přístupem.

3. lekce: Bodyforming Plus – Martina Habermannová

Cvičení je založeno na stejném základě jako klasický Bodyforming. Jde ale o lekce pro pokročilé cvičence s velkou dávkou opakování a intenzivnějšího formování.

4. lekce: Pilates Overball – Martina Habermannová

Oblíbené cviky Pilates jsou v těchto lekcích "oživeny" pomocí Overballu. Cvičení je díky němu efektivnější. Zajišťuje totiž možnost dokonalého procvičení všech svalových skupin. Velký důraz je kladen především na technické provedení cviků, proto cvičení probíhá v pomalejším tempu. 

 
Energie pro Kamilu
Energie pro Kamilu
Energie pro Kamilu
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 
FaceBook You Tube
Česky English Deutsch Русский

 
Sportcentrum Imperial

Sportcentrum Imperial
Libušina 1212/18, 360 01 Karlovy Vary
tel.: +420 353 203 700
e-mail: info@sportcentrum-imperial.cz
www.sportcentrum-imperial.cz